In urma efectuarii autopsiei Israelei Vodovoz, medicii legisti au dezvaluit adevarata cauza a mortii milionarei. Mai exact, necropsia a scos la iveala faptul ca Israela a murit din cauza unei puternice hemoragii digestive, produsa de o afectiune mai veche.

Citeste si: Durere in partea stanga a corpului – cauze si remedii- catena.ro

Citeste si: Peisaj rupt din filmele SF în sudul Spaniei. Oamenii de știință cred că locul deține cheia vieții pe Marte- antena3.ro

Citeste si: Cel mai scump oraș din lume este în Europa. Chiria este cu 340% mai scumpă decât în București- stirileprotv.ro

Israela Vodovoz a fost gasita moarta in locuinta ei, in noaptea de 9 martie, atunci cand angajatii ISU i-au spart usa, in urma sesizarii efectuate de apropiati, care nu mai dadusera de ea timp de cinci zile.


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si