Roxana și Turcu de la „Puterea Dragostei” , vacanță de neuitat

Roxana și Turcu de la „Puterea Dragostei” au avut parte de o vacanță de neuitat. Cuplul a mers la mare, iar mai apoi s-au oprit la munte, unde s-au regăsit și cu alți concurenți ai emisiunii.

Roxana și Turcu de la „Puterea Dragostei” vacanță de neuitat. Cei doi se iubesc mai mult ca niciodată. Foștii concurenți ai emisiunii de la Kanal D au avut parte de un sejur la mare, apoi s-au dus la munte. Roxana și Turcu au avut parte de o mega petrecere. Tinerii s-au întâlnit la munte cu Ana Maria Lintaru, cu Simona Braboveanu, dar și cu Simina Loica și Alex Zănoagă.

Roxana și Turcu de la „Puterea Dragostei”, vacanță de neuitat

roxana și turcu de la puterea dragostei

roxana și turcu de la puterea dragostei

Citeste si: Livian pregătește o supriză în ediția finală "Puterea Dragostei": "Un trofeu îl am"

Citeste si: Drama prin care trece Andra Volos de la „Puterea Dragostei” încă din copilărie

Citeste si: Renat a fost eliminat din casa "Puterea Dragostei". Concurenții sunt în lacrimi

Roxana și Turcu de la „Puterea Dragostei” sunt mai apropiați ca niciodată. Cei doi au dat uitării certurilor și vremurilor grele. Roxana Buzoiu și Alex Turcu s-au cunoscut în cadrul emisiunii „Puterea Dragostei” de la Kanal D.

Citeste si: Iancu Sterp, iubită nouă? Nu este vorba despre Emy Alupei!


Autor
Îți Recomandăm Și...