Berna de la Puterea Dragostei, dezvăluiri exclusive: De ce s-a certat cu Bianca?
Cearta dintre Berna și Bianca de la „Puterea Dragostei”. Motivul rupturii prieteniei, spus în exclusivitate de Berna pentru știrilekanald.ro.
![ruptură berna și bianca de la puterea dragostei](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1644/20096056/1/108004526-2015855705225332-3722472503316382659-o.jpg?width=900&height=1125)
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Berna de la „Puterea Dragostei” a declarat în exclusivitate pentru știrilekanald.ro de ce ea și Bianca nu își mai vorbesc după terminarea emisiunii. Focoasa blondă a menționat că ea și Bianca Comănici au fost prietene foarte bune, însă acum nu își mai vorbesc deloc.
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. „E u am
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Blonda sexy a transmis că Bianca nu s-a ținut deloc de cuvânt, ba chiar i-a oferit trofeul Ligiei, concurenta cu care ea a fost în conflict. „Ca prietena mea...nu-i frumos ce a făcut. Ea mă făcea să nu vorbesc deloc cu Simina și cu Roxana. Mi-a zis să șterg vlog-urile cu ele.” a adăugat Berna de la „Puterea Dragostei”.
Citeste si: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?- catena.ro
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Citeste si: Cine sunt concurentii celui de-al treilea sezon al reality show-ului matrimonial “Puterea Dragostei”
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Citeste si: Andreea Mantea, mesaj important înainte de finala emisiunii Puterea Dragostei!
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Citeste si: Împăcarea anului. Berna și Ligi de la „Puterea Dragostei” au îngropat securea războiului
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Berna a făcut dezvăluiri și despre voturile din marea finală a emisiunii „Puterea Dragostei”, dar și de strategiile Biancăi Comănici de a câștiga marea finală a competiției. „Eu te-am votat, tu m-ai votat și apoi mă faci șarpe și pe mine și pe Philip. Bianca a zis și că noi suntem disperați după bani, însă ea a fost cel mai mare șarpe. Ea câștiga voturile din casă de doi ani...care dintre noi a fost șarpe? Toți concurenții au zis că Bianca va căștiga marele premiu.” a menționat focoasa blondă.
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. În prezent, fosta concurentă a emisiunii de la Kanal D locuiește în București alături de Philip de la „Puterea Dragostei” și de familia lui. Cei doi au planuri mari de viitor. Vor face nunta, copil, dar își vor deschide și o afacere.
Berna și Bianca de la Puterea Dragostei. Citeste si: Surpriza de proportii la Puterea dragostei! Cine a fost ELIMINAT