Stiri Actuale
VIDEO Toto Dumitrescu, internat la Spitalul Obregia după un scandal în Sectorul 4
Toto Dumitrescu, fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu, a fost internat la Spitalul de Psihiatrie Obregia din București, după ce a provocat un scandal într-un magazin din Sectorul 4 și s-a certat cu iubita lui.
Incidentul a avut loc seara trecută într-un mic magazin de cartier, unde, potrivit martorilor, Toto Dumitrescu, aflat aparent sub influența alcoolului, a devenit recalcitrant și a dărâmat mai multe produse de pe rafturi. Scandalul s-a mutat ulterior în stradă, unde, conform declarațiilor vecinilor, bărbatul ar fi agresat-o pe...