Patronul celor de la FCSB, Gheorghe Becali, a ales să doarmă în loc să urmărească până la capăt duelul cu georgienii și a considerat că meciul amical este o pierdere de timp. Gigi Becali: România-Georgia, o pierdere de timp „M-am uitat puțin. Dacă nu mi-a plăcut ce am văzut, nu m-am mai uitat. Am vorbit cu MM...