Sport
Gigi Becali, nemulțumit de jocul României împotriva Georgiei: „Dacă nu mi-a plăcut ce am văzut, nu m-am mai uitat”
Gheorghe Becali nu a fost încântat de prestația României la debutul lui Gică Hagi pe banca „tricolorilor”.
Patronul celor de la FCSB, Gheorghe Becali, a ales să doarmă în loc să urmărească până la capăt duelul cu georgienii și a considerat că meciul amical este o pierdere de timp.
Gigi Becali: România-Georgia, o pierdere de timp
„M-am uitat puțin. Dacă nu mi-a plăcut ce am văzut, nu m-am mai uitat. Am vorbit cu MM...