„Telefoanele și calculatoarele folosite în exces îmbolnăvesc copiii. Este strigătul de disperare al psihiatrilor, care se confruntă cu tot mai multe cazuri de autism virtual în rândul copiilor de vârste mici. Sunt cei mai expuși acestui pericol și câteva ore în fața telefonului sau tabletei...