Două femei și-au pierdut viața într-un mod teribil. După ce au plecat de la o petrecere unde au urmărit un meci de la Cupa Mondială, acestea au fost lovite în plin de un șofer, în timp ce traversau șoseaua pe trecerea de pietoni. Două femei, ucise pe o trecere de pieton după ce au văzut un meci de la Cupa Mondială...