Stiri Actuale
Imagini sfasietoare la Timisoara. O mama si-a lasat copiii sa doarma pe asfalt intr-o cutie de carton: "Ca animalele"
Se mai poate numi mamă o femeie care îşi lăsa copiii să doarmă pe asfalt, într-o cutie de carton?! şi oare ce suflet să ai să treci nepăsător pe lângă culcuşul în care se chinuie aceşti copii necăjiţi?! Imagini sfâşietoare, cu un puternic impact emoţional au fost surprinse la Timişoara!
##VIDEO21676## -Mi s-a facut foarte mila. Imi venea sa plang. Si eram revoltata ca nimeni nu face nimic pentru ei. - Un carton. Stateau si aveau ca un fel de paturica. Deasupra aveau inca un carton patrat. Pe asfalt. Da, pe jos. Ca si animalele. Pe asfaltul rece, pe o bucata subtire de carton, langa o gramada imprastiata de coji de...