Stiri Actuale
VIDEO Noi detalii în cazul bărbatului găsit mort în mașina carbonizată lângă Oradea. Prietenii acestuia fac mărturii cutremurătoare: "Era fericit. Nu pot să iau în calcul varianta sinuciderii"
Cadavrul descoperit în mașina carbonizată lângă Oradea este al unui șofer de ride-sharing. Este vorba despre un bărbat, de 42 de ani, din Cluj, care se mutase la Oradea după ce a divorțat de soție. Anchetatorii știu cine este victima dar încă nu au alte certitudini. Și exclud deocamdată varianta unei crime.Vă avertizăm că urmează informații și imagini cu puternic impact emoțional.
Descoperirea macabră a fost făcută pe un drum izolat- între Oradea și Sântandrei. Un curier a sunat la 112 când a văzut mașina carbonizata si un cadavru in interior.
Potrivit anchetatorilor victima este cel mai probabil un bărbat de 42 de ani, din Cluj. Avea un copil, dar divorțase de aproape un an si s-a mutat recent...