În Casa Iubirii au izbucnit din nou certuri și controverse. Bianca a fost cea care a deschis disputele în emisiune.
Al doilea sezon din Casa Iubirii
aduce din nou momente de senzație. De asemenea, controversele nu lipsesc nici ele. Concurenții trec prin situații extrem de stresante și palpitante. În ediția de sâmbătă, tensiunile au fost prezente, în ediția de duminciă, spiritele vor fi cu adevărat încinse.
Relația dintre Mihaela și Robert ajunge la destrămare
Noi certuri și controverse apar în Casa Iubirii. Bianca va deschide seria disputelor. Robert și aceasta își vor adresa din nou.
Bianca: Mă lași să termin, Robert? Am fost întrebată!
Robert: Un monolog de jumătate de ora! Mă doare spatele aici că stau pe scaunul asta!
Bianca: Păi du-te acasă! Nu-ți place, du-te acasă!
Robert: Asta este doar în mintea ta, asta nebună! Îmi pare rău că spun asta!
Andreea Mantea: Vreți să va trimit la un date? Vreți să va trimit la o interacțiune?(...)
De ce nu vorbim de Mihaela?
Robert: Pentru că a intervenit Bianca și a și jignit-o!
Bianca este pusă la zid
Mihaela o va pune la zid pe Bianca, care lansează replici dure la aceasta.
Cele două concurente vor ajunge să își spună jigniri aspre și în cele din urmă, Mihaela va izbucni în lacrimi și va spune răspicat că își dorește să plece acasă.
„Nu mai vreau! Vreau acasă, nu vreau niciun cec! Robert, nu-ți dorești o femeie că mine!”,
Sursa: KanalD.ro
Este studentă în anul 3 la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. ”Pasiunea pentru jurnalism o am încă de mică, atunci când scriam în jurnale gânduri, idei și dorințe pe care le aveam. Pasiunea s-a menținut și peste ani, realizând că acest domeniu înseamnă multă cunoaștere. Diversitatea pe care o oferă jurnalismul mă face să mă regăsesc total, drept urmare am aplicat și pentru un job în domeniu”.
Îi place să descopăr mereu locuri noi și să cunoască oameni. Natura reprezintă pentru Alexandra locul în care se deconectează de fiecare data.
Cărțile de dezvoltare personală și psihologie au devenit o pasiune pentru ea: ”Părerea mea este că ne ajută în sfera autocunoașterii, cât și în relaționarea cu ceilalți”.
”Pe viitor sper să lucrez tot în presă și să ajung un jurnalist de success”.