Un apropiat al familiei lui Tudor face dezvăluiri uluitoare despre ultimele clipe din viața băiatului. Părinții copilului erau terorizați de o anumită persoană? Ce s-a întâmplat DE FAPT în ziua dispariției lui

Un apropiat al familiei lui Tudor face dezvăluiri uluitoare despre ultimele clipe din viața băiatului. Părinții copilului erau terorizați de o anumită persoană? Ce s-a întâmplat DE FAPT în ziua dispariției lui

Ies la iveală lucruri dureroase în cazul morții lui Tudor, băiatul de 15 ani din Zalău. Un apropiat al familiei lasă de înțeles că în spatele dispariției lui Tudor stau adevăruri nespuse.

H. C. Niream a scris pe pagina unui cont de socializare un mesaj care este adresat unei persoane cu care Tudor ar fi plecat în ziua dispariției sale . "44 de zile după dispariția lui Tudor Niream. În ultimele săptămani s-au aflat voci cerând informații personale și chiar acuzând familia lui Tudor că nu dau amănunte despre caz. Înțeleg firea omului de a digera o poveste cu belșug de amănunte, dar să nu uităm că e vorba de viața unor oameni care peste noapte și fără avertisment s-au trezit fără mezinul familiei. Mi se face greață când mă gândesc la ce s-a întâmplat și nu pot dori acest lucru nici unui dușman", scrie acesta. 

Barbatul continuă și susține că persoana la care face referire i-a terorizat pe părinții lui Tudor, iar micuțul nu a plecat singur din casa bunicilor, ci însoțit.

"Scriu aceste cuvinte complet conștient că acolo undeva există o creatură infectă care a avut ceva de-a face cu dispariția lui Tudor, și care într-un fel sau altul, se ține la curent cu cazul! Ești o jigodie de om, în orice circumstanțe, acum nu mai contează dacă Tudor a plecat cu tine cu forța sau de bună voie. Dacă spun că ești om e chiar prea mult, ești doar mizeria care rămâne după ce tragi apa.
Ai paralizat cu frică părinți iubitori care vroiau să facă viața mai bună pentru un copil cu o imaginație mai mare decât orizontul. Te provoc, dacă mai ai o fărâmă de umanitate și vrei să îndrepți lucrurile, să ieși la lumină cu ce s-a întâmplat!", 
este mesajul care vine să ridice și mai multe semne de întrebare în cazul morții lui Tudor. 

Trupul neînsuflețit al lui Tudor Niream, băiatul care a dispărut în urmă cu peste două luni din casa buniciilor săi din Recea, a fost găsit, duminică, în apele lacului de acumulare Vîrşolţ, în zona

cantoanelor.


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri