Bărbatul a fost scos din mașină de un echipaj SAJ.
Un bărbat în vârstă de 45 de ani a decedat vineri după ce maşina în care se afla a fost lovită de un tren în localitatea Barcea.
Mașina bărbatului a fost lovită de tren
''Accident feroviar în localitatea Barcea- autoturism lovit de tren. Se deplasează două autospeciale şi echipajul SMURD tip B de la Tecuci'', precizează ISU Galaţi.
Nu s-au înregistrat alte victime
Potrivit sursei citate, din autoturism a fost extras un bărbat de 45 de ani, declarat decedat de echipajul SAJ.
În accident a fost implicat un tren personal format dintr-o locomotivă şi 3 vagoane.
Citeste si: 9 persoane au fost rănite, printre care și 3 copii. Mașina în care se aflau a intrat într-un cap de pod
A absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării cu visul de ”a lucra în televiziune” sau ” de a fi pe sticlă”. Ulterior, a realizat că îi place să scrie. ”Am fost printre cei ce au reușit să facă și practică în acest domeniu, eram pasionată de sport, așa că am ajuns să și scriu despre asta, chiar în perioada Mondialului din Rusia, și mi-a plăcut enorm”.
Iubește dansul și să-și petreacă timpul alături de cei dragi.
”Îmi plac subiectele picante, dar nu le ocolesc nici pe cele serioase.
Îmi doresc să învăț cât mai multe, să cunosc cât mai multe povești, poveștile oamenilor care încă mai cred în noi, presa. Vă invit să citiți articolele mele pe stirilekanald.ro!”.