Un barbat din Chisinau s-a aruncat de la etajul sapte al blocului in care locuia, iar sotia acestuia a fost gasita moarta, cu gatul taiat, in apartamentul conjugal.

Barbatul ar fi sunat o ruda pentru a le incredinta copilul lor de patru ani, iar apoi a recurs la un gest extreme.

S-a aruncat de la etajul sapte al blocului in care locuia. Socul autoritatilor a fost cand au intrat in casa: acolo zacea sotia sa, cu gatul taiat.

Citeste si: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi- catena.ro

Citeste si: Cum arăta casa lui Paris Hilton înainte de a fi făcută scrum de incendiile din Los Angeles. A fost cumpărată în 2021, cu 8,4 milioane$- antena3.ro

Citeste si: Cel mai scump oraș din lume este în Europa. Chiria este cu 340% mai scumpă decât în București- stirileprotv.ro

Incidentul s-a produs in sectorul Telecentru al Capitalei. Conform Adevarul, copilul in varsta de patru ani a fost gasit de Politie, acesta tremurand si plangand.
 


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si