Un barbat din Buzau, fara maini, a mers la vot. A tinut buletinul de vot in dinti si l-a introdus in urna
Un barbat din Buzau, fara maini, a mers la vot. Este demonstratia de civism pe care a oferit-o Paul Danciu, in ziua alegerilor parlamentare. Greu incercat de soarta, barbatul a mers la urne pentru a-si exercita dreptul democratic. Extrem de ambitios, n-a vrut sa fie ajutat. A tinut buletinul de vot in dintii si apoi l-a introdus in urna.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/16582085/1/media-148147691018024600.jpg?width=900&height=597)