Un nou accident devastator în Constanţa! O persoană şi-a pierdut viaţa! Un camion şi două autoturisme au fost implicate!
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/18673615/5/4.png?width=900&height=485)
Accident grav petrecut astăzi în jurul orei 13:50 pe DN 22, Oituz- Sibioara, acolo unde un camion şi două maşini s-au ciocnit. O persoană dintr-unul dintre autoturisme a decedat.
Citeste si: Greutate si inaltime copii in functie de varsta- catena.ro
La accident intervin pompierii Staţiei Midia cu o autospecială de stingere dotată cu modul de descarcerare. La faţa locului a ajuns o ambulanţă. dar şi elicopterul SMURD.
Accidentul se petrece la doar două zile după ce trei femei şi-au pierdut viaţa pe Podul de la Ovidiu, fiind spulberate de un şofer băut.