Un român din Grecia a trecut prin clipe de coşmar, după ce a fost atacat cu un cuţit! Totul s-a întâmplat pentru un loc de parcare.
Un român din Grecia a trecut prin clipe grele, după ce a fost înjunghiat de un bărbat, pentru un loc de parcare. În urma rănilor multiple, bărbatul de origine română a ajuns în stare gravă la spital, cu plămânii perforaţi şi mai multe plăgi deschise în abdomen.
Românul l-a atacat primul pe cetăţeanul grec cu ajutorul unui cuţit, iar acesta i l-a smuls din mânî şi l-ar fi folosit împotriva lui.