Un tânăr a murit înecat la Suceava
Tragedie la Suceava, acolo unde un tânăr în vârstă de 18 ani a murit înecat, marți, în râul Siret, în zona localității Zvoriștea.
Un tânăr în vârstă de 18 ani și-a pierdut viața în râul Siret. Medicii n-au mai putut face nimic pentru acesta.
Citește și: Tragedie pe o plajă din Mamaia. O persoană s-a înecat în lipsa salvamarilor
Un tânăr din Suceava și-a găsit sfârșitul în râul Siret
"Misiune de căutare a unei persoane (un tânăr în vârstă de 18 ani) despre care se presupune că s-ar fi înecat în râul Siret, pe raza localității Zvoriștea.
Citește și: Salvatorii exclud varianta înecului, în cazului bărbatul mort pe plaja din Mamaia
Trupul tânărului a fost adus la mal de către pompieri, iar în ciuda manevrelor de resuscitare, a fost declarat decesul.
Tragedie pe o plajă din Mamaia. O persoană s-a înecat în lipsa salvamarilor
O tragedie a avut loc pe o plajă din Mamaia, acolo unde o persoană a fost scoasă inconștientă din apă.
Citește și: VIDEO- Cătălin Ștefănescu, campion național și balcanic la culturism, a fost găsit mort la doar 29 de ani
Persoana în cauză ar fi intrat în apă în jurul orei 6:00, salvamarii începând programul în jurul orei 8:00.
Citește și: Patru copii au murit înecaţi în încercarea de a-l scoate pe unul dintre ei dintr-un lac înghețat
"Este vorba despre un accident de submersie. La fața locului se află Smurd B, Saj B2 si Smurd C.", au transmis reprezentanții Serviciului de Ambulanţă Județean (SAJ) Constanţa.
În ciuda manevrelor de resuscitare, victima a fost declarată decedată.
A absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării cu visul de ”a lucra în televiziune” sau ” de a fi pe sticlă”. Ulterior, a realizat că îi place să scrie. ”Am fost printre cei ce au reușit să facă și practică în acest domeniu, eram pasionată de sport, așa că am ajuns să și scriu despre asta, chiar în perioada Mondialului din Rusia, și mi-a plăcut enorm”.
Iubește dansul și să-și petreacă timpul alături de cei dragi.
”Îmi plac subiectele picante, dar nu le ocolesc nici pe cele serioase.
Îmi doresc să învăț cât mai multe, să cunosc cât mai multe povești, poveștile oamenilor care încă mai cred în noi, presa. Vă invit să citiți articolele mele pe stirilekanald.ro!”.