Un targ organizat in Bucuresti a paralizat traficul in nordul Capitalei - Politistii abia au facut fata

Nimic nu s-a mai mişcat, astăzi, în nordul capitalei. Coloanele de maşini s-au întins pe kilometri întregi. Ore în şir s-a stat în aglomeraţie. Până şi poliţiştii s-au lăsat păgubaşi de dirijatul traficului. ##VIDEO32427##

Mai bine pe jos, decat la volan! In nordul capitalei traficul a fost paralizat toata ziua. S-a stat cu orele in coloanele interminabile de masini! Soferii au cedat!

Domnul din imagini nu a mai rezistat! Si-a abandonat masina si a luat-o la pas pana la destinatie.

Nici macar nu se vedeau in puhoiul de masini. Politistii, cate 2 in fiecare intersectie au incercat din rasputeri sa faca fata…

Aglomeratia spun politistii este din cauza unui targ, organizat la cel mai mare centru expositional din nordul capitalei. Daca doriti sa ajungeti in zona, evitati arterele principale, din zona mai ales la orele de varf!

 


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri