Moldo a luat foc când a văzut cum se comportă Iasmina cu Dorobanțu. Concurentul nu pare să fie de acord cu apropierea dintre cei doi și se declară profund deranjat.
Pe Moldo l-a deranajat foarte tare apropierea dintre Dorobanțu și Iasmina.
Moldo a luat foc când a văzut apropierea dintre Iasmina și Dorobanțu
După ce Iasmina și Dorobanțu au avut o oarecare apropiere, îmbrățișându-se și vorbind afectuos unul cu celălalt, Moldo s-a deranjat foarte tare. Concurentul nu pare să fie de acord ca fata cu care se află într-o cunoaștere să fie atât de apropiată de un alt concurent și își spune deranjul în fața tuturor, menționând că, de fapt, nu este gelos.
Moldo: M-a deranjat... din partea lui cel puțin.
Andreea Mantea: Ce?
Moldo: Apropierile lui de Iasmina: iubirea mea, vino să te iau în brațe, sora mea, viața mea, nu știu ce.
Andreea Mantea: Ce ai simțit când ai văzut că o ia în brațe și zice iubirea mea?
Moldo: Ce să simt?! Un deranj. M-a deranjat, d-aia i-am și spus bă, mai ușor cu astea că mi se pare că deja se duce la alt nivel.
Laura: Ești gelos Moldo?
Moldo: Nu e neapărat gelozie... Am dat un exemplu că s-a întâmplat ceva și aseară, când am fost la mall, trecusem pe lângă un magazin și eram cu el și cu Sorin și am zis bă, nu cumpărăm și noi ceva la fete, un cadou ceva și el da, că i-aș cumpăra și eu ceva Iasminei.
Dorobanțu: Doamna Andreea, eu să îi dau foc lui. Într-adevăr îl înțeleg, poate am fost puțin exagerat.
View this post on Instagram
Iasmina l-a întrebat ce l-a deranjat, pentru a știi exact ce gândește Moldo. Concurentul i-a explicat că vrea ca Iasmina să nu se mai comporte cu toți băieții la fel, pentru că e vorba despre principiile pe care el le are, nu despre gelozie. Bruneta îi spune că înțelege și își explică comportamentul pe care l-a avut cu Dorobanțu drept o prietenie, menționând că a fost așa cu el încă de sezonul trecut.
Iasmina: De ce ești deranjat?
Moldo: Mi se pare că ai aceleași gesturi cu el cum le ai cu mine. Ce vrei să-ți zic?! Când te vezi cu el îl iei în brațe, când te vezi cu mine, mă iei în brațe. Vii acum, iubirea mea, viața mea, aceleași lucruri. Să văd și eu o diferență măcar, cum adică?
Iasmina: Am înțeles(...) Nici mie nu mi-ar conveni ca Moldo să facă(...) Diferența e că eu cu Dorobanțu suntem așa din sezonul trecut și Moldo a fost martor la această prietenie a noastră, iar el cu restul fetelor...
Moldo: Nu e gelozie aici, ok? E strict de anumite principii.
View this post on Instagram