VIDEO O clădire din zona Obor, demolată în plină zi

O clădire veche din zona Obor a fost demolată în plină zi, chiar lângă pietoni și mașini aflate în trecere.

Zona nu a fost securizată corespunzător,  iar praful și riscul de accidente au pus în pericol siguranța oamenilor.  Incidentul a stârnit reacții dure în spațiul public.  


Îți Recomandăm Și...
Parteneri