VIDEO - Survivor s-a terminat pentru faimoasa Raluca Dumitru, întoarsă în țară
Raluca Dumitru s-a întors în țară, după două luni intense la Survivor. La aeroport faimoasa a fost așteptată cu lacrimi în ochi de mama ei și de prietene.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1660/20153632/1/survivor-s-a-incheiat-pentru-faimoasa-raluca-mp4.jpg?width=900&height=507)
Raluca Dumitru s-a întors în țară, după două luni intense la Survivor. La aeroport faimoasa a fost așteptată cu lacrimi în ochi de mama ei și de prietene.
Raluca Dumitru a părăsit competiția Survivor după 75 de zile în care, spune ea, a dat totul pentru echipa Faimoșilor.
„Așa e cand ti-e dor de casa... dar am invatat foarte multe si ma bucur ca am fost in aceasta competitie si ca a fost o experiență pe care n-o voi uita niciodata cu siguranta”, mărturisește emoționată Raluca.
Citeste si: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?- catena.ro
Faimoasa prezentatoare spune că a plecat în Dominicană fericită pentru ca ii cunostea deja pe Elena și Moroșanu- și că aceștia îi vor face șederea mai plăcută.
Însa realitatea s-a dovedit diferita.
„Nu am fost prietena cu Elena am fost doar colege, darm m-asteptam totusi, eu daca as fi fost in competitia aia si ar fi venit o fata pe care o cunosteam eu as fi fost foarte fericita. Și se pare că m-am apropiat de persoane care nu ma cunosteau, au fost alaturi de mine si le multumesc mult de tot”, spune faimoasa.
Întrebata cine vrea să câștige competiția, Raluca ne-a spus ca il sustine cu tot sufletul pe Zanni.
In această seara, la Survivor, Faimosii si Razboinicii se infrunta la o noua editie plina de suspans.