Anamaria Prodan a vorbit despre episodul în care ea l-a lovit pe Dan Alexa. Impresara a fost implicată într-un mega scandal în anul 2019. Pe atunci, a fost surprinsă de camerele de supraveghere în timp ce i-a dat un pumn fotbalistului. În acea perioadă, se zvonea că cei doi ar fi avut o relație extraconjugală.
Anamaria Prodan a explicat de ce l-a lovit pe Dan Alexa. Vedeta a mărturisit de ce a recurs la acest gest. Fiica Ionelei Prodan a spus că acesta nu este singura persoană pe care a lovit-o, doar Reghecampf a scăpat de furia vedetei.
Citeste si: Anamaria Prodan, extravaganță maximă! Pe ce a dat 500.000 de euro: ”Vă iubesc! Aceasta este aleasa”
Sexy impresara a transmis că este o fire vulcanică și nu ezită să sară la bătaie atunci când nu-și poate impune punctul de vedere.
Ce legătură a avut Anamaria Prodan cu fotbalistul Dan Alexa
Episodul dintre Anamaria și fotbalist a avut loc în anul 2019, însă acum vedeta lămurește lucrurile. „Dacă îmi zici de Dan Alexa, mă dau cu capul de masă.
Eu și așa, între prietenii mei, care mă cunosc, dacă ceva nu îmi convine eu sar la bătaie. Dacă nu reușesc să te conving de ceva, pentru că eu nu bat câmpii, îți dau o plamă sau un pumn.
Depinde cum te prind. Eu, în viața mea, am lovit multă lume, nu numai pe Dan Alexa. Și azi vorbesc cu el, mi-am cerut scuze.
Singurul pe care nu l-am lovit a fost bărbatul meu. Eu cu Reghecampf nu am avut scandaluri cu bătăi. Eu doar ridic vocea, iar copiii mei mă cunosc”, a spus Anamaria Prodan în podcastul lui Codin Maticiuc și Natanticu.
Prodan are un mesaj tranșant și pentru Reghe. Ea s-a decis să încheie războiul pe care îl poartă cu antrenorul Universităţii Craiova şi spune că Reghe este mort pentru ea şi familia ei.
„Acestea fiind spuse, subiectul Reghecampf a dispărut din inima, ochii si sufletul familiei mele.
Aceasta a fost pedeapsa si lecția pe care familia specimenului Reghecampf a predat-o “domniei sale “, la nivel national si international. Pentru mizeriile de o viața pe care le a făcut fiecărei familii si fiecărui copil pe care Dumnezeu i le-a dat si de care cu atâta ușurintă si golanie si-a batut joc.
Pentru noi, personajul REGHECAMPF este mort si din aceasta secunda, nimeni din superba noastră familie NU-I MAI PRONUNTA NUMELE SPECIMENULUI REGHECAMPF. I S-A DAT BLOCK SI IGNORE DE CĂTRE NOI …. ANYWAY fiecare pasare pe limba ei piere “ AMIN 🙏🙌 Anamaria, Rebecca, Sarah si Laurentiu jr”, a scris Anamaria Prodan pe Instagram.
„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.
„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"
Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.