VIDEO- Bianca Drăgușanu, în platoul emisiunii ”Bravo, ai stil!”
Bianca Drăgușanu știe cum să atragă atenția pe cat-wolk! Și nu pe orice podium, ci pe acela pe care defilează concurentele celui mai iubit show de modă ”Bravo, ai stil!”. Vedeta Kanal D2 și-a făcut apariția în platoul emisiunii “Bravo, ai stil!", pentru a le ura colegilor săi și concurentelor succes în noul sezon
![Bianca Drăgușanu, în platoul emisiunii ”Bravo, ai stil!”](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1705/20303832/1/bravo-ai-stil-duminica-ora-19-00-la-kanal-d2-mp4.jpg?width=900&height=507)
Bianca Drăgușanu, în platoul emisiunii ”Bravo, ai stil!”
[Sursa foto: Captură Stirile KANAL D]