Ce i s-a intamplat barbatului care i-a adus un martisor Laurei Codruta Kovesi? Cel mai tare banc despre sefa DNA, de 1 martie!

Laura Codruta Kovesi are momente in care se relaxeaza, cu toate ca este in mijlocul unei situatii extrem de tensionate.

Webeditor: A.N. Author: Radu Constantin joi 01 martie 2018 , 09:17

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Laura Codruta Kovesi, Procuror Sef al Directiei Nationale Anticoruptie, are un mod inedit de a se relaxa: citeste stiri despre ea. Cum ar fi cea cu barbatul care-i aduce un martisor Laurei Codruta Kovesi! Desi pare o adevarata doamna de fier, Kovesi are momente in care zambeste pentru ca, spune ea: „nu am nici trei capete, nici puteri supranaturale(...)

sunt o femeie ca oricare alta”.

Laura Codruta Kovesi a vorbit despre momentele ei de relaxare si a explicat ca se distreaza bine citind glume care o au pe ea in rolul principal, mai ales in mediul online.

Ce i s-a intamplat barbatului care i-a adus un martisor Laurei Codruta Kovesi? A fost arestat!

„Stiu ca sunt multe glume care circula in spatiul public despre mine. Exista un website care tot timpul face glume si care a scris despre mine ca eu nu beau cafea dimineata, ci lacrimi de corupt, ca nu ma vopsesc pe par cu vopsea, ci cu sange de corupt, ca cineva a

vrut sa-mi ofere un martisor de 1 martie si eu nu am vrut sa-l primesc ca nu avea chitanta si l-am arestat. Ma amuza sa citesc asemenea lucruri, dar cred ca cei care ma cunosc si intra in contact cu mine isi dau seama ca sunt un om obisnuit. Nu am nici trei capete, nici cinci maini, nici puteri supranaturale, n-am o bagheta magica. Sunt un om ca oricare alt om, o femeie ca oricare alta femeie de varsta mea”, a declarat Laura Codruta Kovesi, intr-un interviu acordat revistei Elle. 

Citeste si: Raed Arafat nu consideră că a greșit la Colectiv. Cum se apără secretarul de stat al MAI în fața acuzațiilor primite: „Dacă noi nu voiam să îi ducem, rămâneau acasă''- kanald.ro

Citeste si: Ce se întâmplă cu Theo Rose în ultimul trimestru?! Artista, în lacrimi: „Copilul meu nu știu ce are”- wowbiz.ro

Ieri, Liviu Dragnea a declarat ca ii va oferi Laurei Codruta Kovesi un martisor de 1 martie, „pentru ca este femeie”. Interviul sefei DNA nu face insa aluzie la Presedintele Camerei Deputatilor, pentru ca a fost luat cu mai multa vreme in urma.


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si