Cristi Marinescu de la "Puterea Dragostei" dă cărțile pe față. "A fost o iubire neîmplinită"
Cristi Marinescu, câștigătorul sezonului trei de la "Puterea Dragostei", că a vrut să stea mai retras în ultimele zile, a avut un moment de tăcere după despărțirea de Maria, ca să nu se mă arunce cu vorbe la cald.
Author: Razvan Ilie vineri 17 septembrie 2021 , 15:30
Cristi Marinescu de la Puterea Dragostei spune că lucrurile dintre el și Maria sunt incerte și nu se poate vorbi despre o împăcare.
Cristi Marinescu, prezent joi în studioul Wowbiz, a dezvăluit că relația dintre el și Maria a fost una cât se poate de reală, fiind vorba de iubire adevărată între ei. Din păcate, spune Marinescu, a fost o "iubire neîmplinită".
Nu mă ascund cu absolut nimic. Au fost extrem de multe sentimente, vorbesc despre iubire între noi doi. În această viață apar niște iubiri neîmplinite și asta a fost între noi doi, o iubire neîmplinită”, a declarat Cristian Marinescu, la „Totul despre Puterea dragostei”.
Maria, fosta concurentă de la ,,Puterea Dragostei", lasă impresia că a trecut destul de repede peste despărțirea de Marinescu.
Cristi Marinescu: O să mai încerc să am o relație cu Maria
Cristi Marinescu a mai spus că lucrurile dintre el și Maria sunt incerte și nu se poate vorbi despre o împăcare.
Câștigătorul sezonului trei "Puterea dragostei" a mărturisit că între ei a fost dragoste adevărată, însă anumite certuri i-au dus în punctul despărțirii.
„Să nu vă gândiți o secundă că îmi este ușor să vorbesc despre treaba asta. Îmi este extrem de greu pentru că este o femeie care a făcut parte din viața mea. Nu știu dacă o să reluăm legătura, o să mai încerc să am o relație cu ea.
Momentan, lucrurile sunt în balanță. Sunt aceleași simple discuții pe care le-am avut de fiecare dată. Suntem două personalități foarte puternice, două pietre foarte tari", a declarat Marinescu.
Cristi Marinescu a mai spus că Maria a fost cea care a pus ounct relației dintre ei.
"După ce s-a terminat finala, noi am mai stat împreună o săptămână.
Era vorba ca ea să plece în Chișinău, iar eu urma să merg după ea”, a dezvăluit Marinescu.
Maria, fosta concurentă de la ,,Puterea Dragostei", lasă impresia că a trecut destul de repede peste despărțirea de Marinescu. Acum, tânăra se concentrează foarte mult pe cariera sa.
Blondina a dezvăluit recent câteva proiecte în care se va implica pe viitor.