Cristian a fost înjunghiat mortal pe o stradă din Germania. Familia tânărului, apel disperat pentru a-i repatria trupul
Familia lui Cristian este îngenuncheată de durere. Tânărul a fost ucis cu sânge rece pe o stradă din Germania. Acum, apropiații fac un apel pentru oricine îi poate ajuta să aducă în România trupul neînsuflețit al lui Cristian.

Cristian a fost înjunghiat mortal pe o stradă din Germania. Familia tânărului, apel disperat pentru a-i repatria trupul
In articol:
Cristian a plecat să lucreze în Germania. Din nefericire, acolo, tânărul și-a găsit sfârșitul într-un mod tragic. A fost înjunghiat mortal de un individ, care a rămas neidentificat, în plină stradă.
Familia lui Cristian este îngenuncheată de durere și cere ajutor pentru a-i putea aduce trupul în România și pentru a-l înmormânta creștinește.
Familia lui Cristian, strigăt disperat de ajutor
Tânărul din Bihor a plecat în Germania pentru o viaţă mai bună, doar că, din nefericire, acesta nu a mai apucat să revină de sărbători în sânul familiei sale. Conform informațiilor făcute publice până în acest moment, tânărul a fost acostat pe stradă și înjunghiat mortal din senin de un bărbat necunoscut.
Vecinii românului din localitatea Girișu de Criș, judeţul Bihor, încearcă să îi ajute familia pentru repatrierea trupului său în ţară.
Citeste si: Un elev de 16 ani a fost înjunghiat de 5 ori în fața liceului. Ce s-a întâmplat cu agresorul- kanald.ro
Citește și: La un pas de tragedie în Alba: o tânără a căzut în apele unui râu şi a fost dusă la spital în hipotermie
„Dragi consăteni, Bărnițiu Cristian fiu al comunei noastre a avut parte de un sfârșit tragic în Germania fiind înjunghiat de o persoană neidentificată.
Familia are nevoie de ajutorul nostru pentru a fi repatriat în țară, costurile fiind foarte mari. Mâine voi merge la magazinele din comună pentru a face o urnă pentru donații.
Haideți să fim alături de familia greu încercată și fiecare după posibilități să donăm pentru repatrierea lui Cristian. Vă mulțumesc anticipat și vă doresc un An Nou Fericit!”, a fost mesajul scris pe Facebook Dan Babău, un vecin de-al lui Cristian.
Citește și: Tentativă de omor într-un spital, la Primiri Urgențe. Ce sentință a primit agresorul


