De Revelion, Kanal D dă distracția la maximum! Șapte ore pline cu umor, muzică bună, surprize uriașe și invitați aleși pe sprânceană!

Două programe speciale, “Gala Premiilor Eroii Comediei 2021” și “Roata Distracției”, îi vor conduce pe români în 2022! În ultima zi a anului 2021, Kanal D le oferă telespectatorilor două programe de excepție, cu multă muzică, distracție, umor și bună dispoziție, o doză de optimism binemeritată, care să ne poarte noroc tot anul ce vine!

Vineri, 31 decembrie, de la 20:00, va fi difuzată emisiunea „Gala Premiilor Eroii Comediei 2021”, iar de la 21:30, „Roata Distracției”, ce îi va conduce pe români, în hohote de ras, în 2022. 

Citeste si: Un primar din România organizează Revelionul pe stadion

Premii cu mult umor

Toni Grecu și Irina Ștefan vor fi gazdele „Gala Premiilor Eroii Comediei 2021”, emisiune difuzată de la ora 20:00, la Kanal D, în cadrul căreia vor premiate cele mai viralizate întâmplări ale anului ce stă să se încheie.

Cele 10 premii oferite cu mult umor, într-un cadru de sărbătoare, vor face deliciul publicului. Fie că vorbim despre „premiantul” polițist din Botoșani care l-a dus pe un cetățean cu mașina poliției, la o bancă, ca să scoată bani pentru șpagă, despre preotul care îi anunță pe enoriași că dacă se vor vaccina le vor crește solzi pe spate, sau

despre petrecăreții care au invitat un cal la masă, toate acestea vor fi readuse în atenția celor de-acasă.

Printre cei care vor face seara specială românilor se află Monica Anghel, Diana Dumitrescu, Lucian Ghimisi, Ovidiu Niculescu, Dragoș Mușat, Andreea Doinea, Ramona Hanganu, 1Q Sapro, Dragoș Ureche.

Citeste si: Petrecere în aer liber la Iași de Revelion. Noaptea dintre ani a costat 600.000 de lei

Revelionul Kanal D continuă, de la 21:30, cu „Roata Distracției”, o ediție specială cu muzică, probe hazlii și momente unice, la final de an

Seara de Revelion continuă la Kanal D, de la 21:30, cu o ediție specială „Roata Distracției”, prezentată de Bursucu și Ana-Maria Barnoschi. Alături de invitați de seama din showbiz-ul autohton, cu multe surprize uriașe pentru aceștia și probe contracronometru, ce vor strârni hohote de râs, telespectatorii vor intră în noul an cu o doză uriașă de noroc și bună dispoziție, la „Roată Distracției”.

Citeste si: Gala specială „Bravo, ai stil! Celebrities”, în prima zi din Anul Nou, de la ora 20:00, la Kanal D. Din 1 ianuarie, Galele „Bravo, ai stil! Celebrities” vor fi difuzate de la 20:00, în fiecare sâmbătă

Petrecere în noaptea dintre ani

Alex Velea, Pepe, Armin Nicoară, Andreea Antonescu, Georgiana Lobonț, Jean de la Craiova, Vali Vijelie, Anda Adam și actorii Romică Țociu și Cornel Palade sunt doar câteva dintre vedetele care vor încinge atmosfera petrecerii „Nostalgia” din noaptea de Revelion.

Nu pierdeți, așadar, distracția dată la maximum, pe 31 decembrie, urmărind “Gala Premiilor Eroii Comediei 2021”, de la 20:00, și “Roata Distracției”, de la 21:30, numai la Kanal D!

Citeste si: Ilinca Vandici, Raluca Bădulescu și Victor Slav au adus speranță în casa unei familii greu încercată de soartă, în cadrul campaniei Kanal D "Dăruiește Crăciun"


Editor web

Este absolventă a Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării din cadrul Universității București, specializarea Jurnalism și a urmat cursurile unui masterat în Resurse Umane.

A fost atrasă din timpul liceului de domeniul jurnalistic, motiv pentru care încă de pe băncile facultății a trecut prin redacțiile unor publicații și posturi de televiziune.

Și-a început cariera în presă în anul 2021 ca redactor pentru site-ul stirilekanald.ro, unde se află și astăzi și unde pune în practică pasiunea pentru jurnalism.

Îți Recomandăm Și...
Parteneri