Marian a fost găsit spânzurat la 20 de ani, în parcul din Năvodari. Familia tânărului spera la o minune după ce, sâmbătă, îl declarase dispărut.
Vestea morții lui Marian a lovit ca un fulger. Tânărul de 20 de ani era căutat cu disperare de familia sa, după ce, sâmbătă a fost dat dispărut.
În această dimineață, cumnatul lui postase pe rețelele sociale că îl caută. Zeci de comentarii s-au strâns la postare, dar, din păcate, anunțau că tânărul a fost găsit spânzurat într-un parc din Năvodari.
Marian a fost găsit spânzurat într-un parc din Năvodari
Marian a fost găsit sânzurat într-un parc din Năvodari luni. În urmă cu doar două zile fusese dat dispărut.
Tânărul era originar din județul Iași, iar în ultimele patru săptămâni a locuit cu chirie împreună cu câțiva prieteni.
În această dimineață, autoritățile din Năvodari i-au descoperit trupul neînsuflețit spânzurat într-un parc din Năvodari.
Familia lui Marian a sperat până în ultimul moment la o minune. În această dimineață, cumnatul său cerea oamenilor de pe Facebook să îl anunțe dacă îl văd pe Marian, un tânăr de 20 de ani, 183 cm, 110 kg, ochi albaștri și păr șaten.
Comentariile nu au încetat să apară, dar anunțau, în schimb, o tragedie.Citește și: La două zile de la dispariție, un tânăr de 20 de ani ar fi fost găsit spânzurat, în Năvodari
Cumnatul meu a disparut de vineri seara și este de negăsit! In ultimele 4 săptămâni el a locuit cu chirie împreună cu doi prieteni într-un apartament din Navodari.
Îl cheamă Marian Acatrinei, are 20 de ani, 183 cm, 110 kg, ochi albaștri și păr șaten.
Vă rog să mă informați dacă îl vedeți sau dacă știți unde este.
Distribuiți vă rog!, a scris cumnatul lui Marian, pe Facebook.