Giani Kiriță a făcut o criză de nervi după ce Războinicii au pierdut din nou meciul pentru vilă și a răbufnit imediat după joc.
Antrenorul concurenților din echipa Războinicilor nu și-a mai putut controla nervii când a văzut că au pierdut jocul pentru vilă și a răbufnit.
„Înseamnă că cer de la unii prea mult. Dacă nu suntem în stare, înseamnă că ăștia sunteți.
Clipe de panică în echipa Faimoșilor
Duelul dintre Faimoși și Războinici a făcut încă o victimă. Noua concurentă din echipa roșie, Mirela, a leșinat pur și simplu pe traseu.
Deşi a fost destul de evident că Mirela nu mai era deloc în apele ei, în cele din urmă decizia ei şi a producătorilor a fost ca ea să continue competiţia şi în viitor.
Colegul său, Costin Gheorghe a sfătuit-o să ia o pauză şi să se gândească bine dacă mai doreşte să concureze în etapa următoare, ţinând cont de acest eveniment neplăcut. Tânăra a mărturisit că este bine acum, dar că într-adevăr s-a panicat destul de tare după acest moment care a şocat pe toată lumea.