1 din 6 | Maşină în flăcări pe A1
2 din 6 | Maşină în flăcări pe A1, în apropiere de Timişoara
3 din 6 | Maşină în flăcări pe A1, în apropiere de Timişoara
4 din 6 | Maşină în flăcări pe A1, în apropiere de Timişoara
5 din 6 | Maşină în flăcări pe A1, în apropiere de Timişoara
6 din 6 | Maşină în flăcări pe A1, în apropiere de Timişoara
Maşină în flăcări pe Autostrada 1, în apropiere de Timişoara. Incidentul s-a petrecut sâmbătă, în jurul orei 14:00.
Maşina a luat foc în mers, iar oamenii aflaţi în autovehicul au sărit din el. După aceea, maşina a mai mers o vreme fără șofer.
Conform primelor informaţii disponibile, nicio persoană nu a fost rănită, însă pasagerii autovehiculului sunt în stare de şoc şi au fost transportaţi preventiv la spital.
Incidentul s-a petrecut în jurul orei 14:00.
La locul accidentul au oprit mai multe maşini, iar oamenii au încercat să stingă focul, până au ajuns pomperii, însă nu au reuşit să stingă incendiu.
Citeste si: VIDEO| Teribilism dus la extrem pe o șosea din România
Citeste si: Tragedie pe scena teatrului românesc. O cunoscută actriță a fost victima unui accident rutier grav
Citeste si: Imagini halucinante! Un bărbat din Dolj și-a filmat fiica minoră în timp ce conducea: „Accelerează!”
Este absolventă a Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, din cadrul Universității București, şi deţine o experienţă de 14 ani în cadrul presei din România.
Şi-a început cariera în presa scrisă, iar ulterior a făcut tranziţia către mediul online, în special pe segmentul SEO.
În prezent, ocupă poziţia de SEO Specialist pentru stirilekanald.ro şi radioimpuls.ro, din cadrul trustului Dogan Media.
Este pasionată de lectură, schi, drumeţii montane, de pictură şi de tot ce înseamnă tehnologie.