Premierul Florin Cîțu, detalii despre ce i-a lipsit pe durata pandemiei: „Să stai la o teresă şi să bei o cafea..” „Ultimul an a fost greu pentru oameni”
Premierul Florin Cîţu a declarat, miercuri seară, că ceea ce i-a lipsit pe perioada pandemiei de COVID-19 a fost interacţiunea socială, ultimul an fiind unul destul de greu pentru toți cetățenii. Premierul susține că toți oamenii au nevoie de partea asta socială: ”Să stai la o terasă, să bei o cafea, să mănânci ceva, să fii cu prietenii”.
![Premierul Florin Cîțu, detalii despre ce i-a lipsit pe durata pandemiei: „Să stai la o teresă şi să bei o cafea..” „Ultimul an a fost greu pentru oameni”](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1659/20149388/1/florin-citu.jpg?width=900&height=900)