Au avut loc primele camere rosii ale Sezonului 2 din "Casa Iubirii"! Radu și Cristina au avut parte de un moment intim cu multe apropieri tandre și atingeri senzuale (vexi video mai jos).
Citește și: Andreea Mantea a prezis viitorul câștigătorilor primului sezon Casa Iubirii: „Sunt foarte mândră, pentru că o nuntă este garantată, sută la sută sigură”
Radu își încearcă norocul și în sezonul 2 din "Casa Iubirii" după ce a avut mai multe relații eșuate în primul sezon.
Au trecut prin brațele sale Kinga, Xenia și Anca, însă Radu nu a legat o relație serioasă cu niciuna dintre fete.
Cine este Cristina, noua concurentă din Casa Iubirii
Radu a chemat-o în camera roșie pe Cristina. Noua concurentă din Casa Iubirii are 19 ani, este din Sibiu și e studentă la Drept.
Cristina se descrie ca fiind o fire ambițioasă, sensibilă, amuzantă, dar și încăpățânată. Crede
că uneori timiditatea o împiedică să obțină ceea ce își dorește.
Citește și: Concurenții din sezonul 2 din Casa Iubirii trec la atac. Mai multe afirmații vor declanșa un val de reacții
Citeste si: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
Concurenta a dezvăluit echipei Kanal D că până acum nu a întâlnit niciun băiat care să o aprecieze pe măsura calităților ei și speră ca în “Casa iubirii” să se îndrăgostească de acel cineva care să o merite și care să știe să o facă fericită.
Radu și Cristina, la începutul unei relații în Casa Iubirii?
Cristina a fost una dintre cele mai timide concurente care au pășit în casa baietilor pentru a-i cunoaste.
Ea a avut la dispozitie 1 minut pentru a spune cat mai multe lucruri despre ea si spune tuturor ca a pus ochii pe Radu.
Cristina își doreste ca barbatul de langa ea sa fie respectuos, sa fie comunicativ, romantic si afectuos. Ionut o vede cam vulnerabila in fata iubirii: ,,Micuta, dar ambitioasa si puternica". Patrick, pe de alta parte, a observat ca privirea ei a fost indreptata mai mult spre...
Radu.
Radu a avut mai multe încercări de a lega o relație cu fete din "Casa Iubirii", dar partidele au căzut rând pe rând.
Citeste si: Culiță Sterp, amintiri traumatizante din copilărie: „Râdeau copiii de mine.”- kfetele.ro
Citeste si: Descoperirea macabră în Timiș. Un tânăr de 24 de ani, gasit mort pe un câmp. Ar fi fost împuşcat în gât- radioimpuls.ro
Radu s-a apropiat pentru o perioadă de Kinga, Xenia sau Anca, dar relațiile s-au răcit rapid.
Cel de- al doilea sezon al emisiunii “Casa iubirii” a început luni la Kanal D! Emoțiile au fost uriașe in platoul celui mai iubit reality show din România! Primii 10 concurenți au fost prezentați publicului, 5 fete și 5 băieți se află deja în căutarea sufletului pereche.
Ceilalți 4 concurenți, 2 fete si 2 băieți, din primul sezon al emisiunii, care si-au dorit sa continue aventura extraordinara in Casa iubirii, vor fi prezentați publicului astăzi, in cea de-a doua parte
a emisiunii, începând cu ora 16:30.
Au avut loc si primele interacțiuni intre ei, astfel încât cei din fața micilor ecrane și-au putut face o primă impresie despre aceștia. Fiți alături de ei in aceasta noua călătorie extraordinară în “Casa iubirii”.