VIDEO - Șocant. Un copil de 6 ani a fost agresat sexual în toaleta unui tren de un bărbat de 42 de ani
Prin clipe de groază a trecut un băieţel de 6 ani, în trenul cu care călătorea împreună cu părinţii. Micuţul a fost agresat sexual de un călător, în toaletă. Se pare că bărbatul şi-a abuzat în trecut şi propriul copil.
Un bărbat de 42 de ani a fost prins în timp ce abuza sexual un copil de doar 6 ani, în toaleta vagonului unui tren. Incidentul șocant s-a întâmplat în urmă cu două zile, într-un tren cu destinația Braşov.
A intrat peste copil în toaletă
Băiețelul de șase ani se afla în tren împreună cu mama, tatăl, și cu fratele mai mic, bebeluș.
La un moment dat, copilul i-ar fi cerut mamei să îl ducă la toaletă.
Citeste si: Un bărbat a fost arestat preventiv pentru că a abuzat sexual o copilă de 11 ani
Femeia l-a însoţit, apoi pentru scurtă vreme s-a întors în vagon unde îl lăsase pe copilul cel mic.
Bărbatul a fost arestat preventiv
Individul nu a negat nicio clipă ce a făcut, ba chiar a fost surprins de reacția celor doi părinți, spunându-le că nu a făcut nimic în neregulă, și că îi face asta și fiului său, acasă.
Chiar și anchetatorii au rămas muți de uimire în fața lejerității cu care acesta a povestit despre obiceiurile sale.
Acum, bărbatul este acuzat de agresiune sexuală și a fost arestat preventiv pentru 30 de zile.
Materialul complet îl puteți urmări în cadrul jurnalului Știrile Kanal D de la ora 19:00.
A absolvit Facultatea de Limbi și Literaturi Străine, iar ulterior a obținut un master în comunicare digitală.
”Sunt o fire curioasă și dornică de a învăța tot timpul lucruri noi. Printre interesele mele se numără călătoriile, cititul și social media. Întotdeauna mi-a plăcut să scriu și să folosesc cuvintele pentru a transmite mai departe povești oamenilor. De asemenea, îmi place să fiu tot timpul informată, astfel că job-ul de redactor de știri a venit ca o potrivire perfecta”.
Îi place rapiditatea cu care circulă informația în mediul online și adrenalina pe care o oferă o știre de ultimă oră:
”Cred cu tărie că viitorul jurnalismului cuprinde și zona digital”.