Această schimbare anunță o creștere importantă a facturilor pentru consumatorii casnici, care deja resimt presiunea scumpirilor repetate. Mai mulți furnizori au început să publice ofertele pentru perioada post-liberalizare, iar prețurile afișate îi îngrijorează pe români. De exemplu, o factură tipică de 235 de lei...