Stiri Actuale
Urla de durere ori de cate ori apa calda ii ajunge pe degete. O tanara a ramas fara unghii dupa ce si-a facut manichiura cu gel
Este cosmarul prin care trece o tanara ramasa fara jumatate din unghii, dupa un an de manichiura cu gel. Femeia a acceptat sa-si spuna povestea traumatizanta pentru ca alte doamne sau domnisoare sa nu treaca printr-o asemenea suferinta.
Inca sub soc Bianca, o tanara de doar 23 de ani povesteste cu groaza cosmarul prin care a trecut in ultimii doi ani. Timp de un an si jumatate a avut pe unghii numai gel. De fiecare data, s-a lasat pe mana profesionistilor, spune ea.
"Niciodata n-am mai reusit sa imi aplic o oja clasica pe unghie, pentru ca niciodata n-a mai...