Viața secretă din America a fiicei lui Liviu Dragnea

Viața secretă din America a fiicei lui Liviu Dragnea

Alexandra locuiește în America, iar de curând a revenit în țară pentru a-și vizita tatăl, pe fostul lider PSD, încarcerat la penitenciarul Rahova.

Alexandra Dragnea are 24 de ani și nu îi place să iasă prea mult în evidență. Tânăra a terminat Facultatea de Limbi și Literaturi Străine și a plecat în Los Angeles, SUA. În trecut a avut de-a face cu modelingul și a reușit să facă și un pictorial în care nu s-a rușinat să apară topless.

În urmă cu mai mulți ani, Alexandra i-a pus la dispoziție iubitului ei domeniul tatălui său din Teleorman. Artistul a filmat acolo videoclipul piesei „Cu capul în nori”, în care a apărut și Alexandra Dragnea.

Tatăl său, Liviu Dragnea, are de ispășit o pedeapsă definitivă de 3 ani și 6 luni de închisoare cu executare, în urma condamnării din dosarul angajărilor fictive la Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului (DGASPC) Teleorman.

No ad for you


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri