„Ionela Guzic retrăiește o iubire alb-albastră. Îmbrăcată în tricoul echipei de fotbal Universitatea Craiova, a remixat imnul „Oltenia Eterna Terra Nova”. Bine ai revenit la noi, Ionela. Foarte frumoasă melodia, cum s-a născut ideea acestei piese? Ești microbistă?”, a spus Cristina Dorobanțu.
Ionela Guzic spune că, în trecut, a stat șase ani în Craiova și auzea acest cântec extrem de des. Artista a spus că, în acest oraș, oamenii i-au cerut de foarte multe ori să cânte varianta remixată a celebrului imn.
De asemenea, cântăreața a vorbit despre planurile sale de viitor.
Citeste si: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
Citește și: VIDEO- Denisa Filcea și Flick, pasionați de vacanțe. Unde au fost și unde vor să mai călătorească
Citește și: VIDEO- Ionela Guzic, schimbare de ritm. Artista dezvăluie secrete din carieră