VIDEO „Mă simt extraordinar”. Festivalul Untold, final spectaculos

Untold a ajuns la ediția cu numărul 10.

Ediția aniversară a festivalului Untold s-a încheiat recent cu un spectacol impresionant, care a marcat 10 ani de la prima ediție a evenimentului. Timp de patru zile, peste 250 de artiști din țară și din străinătate au urcat pe scena principală, oferind publicului o experiență muzicală de neuitat.

Citește și: VIDEO Prima noapte de distracție la Untold 2025: Cluj-Arena, neîncăpătoare pentru mii de fani

Ultima seară a festivalului a fost dominată de show-uri spectaculoase, printre care s-a remarcat prestația DJ-ului italian Anima. Acesta a oferit un spectacol unic, ce a inclus proiecții 3D, realitate augmentată și efecte vizuale sincronizate cu muzica, reușind să ridice așteptările publicului la cote înalte.

Citește și: VIDEO Scenă impresionantă pentru ediția Untold 2025! Pregătirile pentru un spectacol memorabil la Cluj

No ad for you

Pe scena principală au urcat și artiști români de renume, precum Ina, care a interpretat melodiile sale celebre, și Irina Rime, care a oferit momentul viral al serii alături de artistul Ion Paladi. Atmosfera a fost completată de concertul artistei Becky Hill, aflată pentru prima dată în România, care a captivat audiența cu prestația sa energică.

Seara s-a încheiat în forță cu un spectacol incendiar susținut de celebrul Martin Garrix.

Publicul a fost încântat de muzica vibrantă, efectele speciale și de explozia de artificii.

 


Îți Recomandăm Și...
Parteneri