Imagini de senzație cu Berna de la „Puterea Dragostei”. Blonda este extrem de sexy

Berna de la „Puterea Dragostei” își uimește fanii pe zi ce trece. Blondina a pozat extrem de sexy, iar fanii au reacționat imediat.

Fanii „Puterea Dragostei” i-au admirat pozele Bernei. Blondina a pozat într-o ținută extrem de sexy. Internauții i-au adresat cuvinte de laudă fostei concurente „Puterea Dragostei”. Nu de puține ori, Bernadette Laszlo a fost asociată cu o păpușă Barbie. Asemănarea dintre cele două este evidentă.

Citeste si: Berna și Philip de la Puterea Dragostei au spus adevărul despre relația lor. Mai sunt sau nu împreună

Berna de la „Puterea Dragostei”- colaborare cu Tzancă Uraganu

Bernadette Laszlo a transmis, pe 14 aprilie 2021, că lucrează la un proiect muzical alături de Tzancă Uraganu. Blondina va dansa într-un clip de manele alături de celebrul manelist.

Citeste si: Mama lui Philip de la „Puterea Dragostei”- schimbare de look de ultim moment. Cum arată acum Liliana Albu

berna de la puterea dragostei și tzancă uraganu
Berna de la Puterea Dragostei.
(sursa foto: Facebook)

Berna și-a făcut o intervenție chirurgicală, mai exact operație de implant mamar. Acum, blondina se poate lăuda cu forme voluptoase pe care și le pune în evidență purtând haine mulate.

Citeste si: Berna de la „Puterea Dragostei” la medicul estetician cu soacra. Prin ce intervenție chirurgicală a trecut mama lui Philip

Bernadette Laszlo este fostă concurentă a emisiunii „Puterea Dragostei” de la Kanal D.

Blondina este din Târgul-Mureș.

Citeste si: Berna și Philip de la Puterea Dragostei s-au împăcat, la scurt timp după ce și-au spus adio! "Mă doare sufletul..."

Citeste si: Berna de la Puterea Dragostei, reacție dură după despărțirea definitivă de Philip! „Nu mai suntem împreună și nu o să fim niciodată!”


Editor web

„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.

„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"

Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.

Îți Recomandăm Și...