This browser does not support the video element.
Imaginile de groază surprinse de echipa ştirilor Kanal D în spitalul judeţean din Slobozia au declanşat un adevărat uragan. ##VIDEO21262##
Managerul spitalului a demisionat, Direcţia de Sanătăte Publică a trimis o armată de inspectori în control, iar preşedintele Consiliului Judeţean Ialomiţa vorbeşte brusc de investiţii în valoare de 4 milioane de euro. şi asta nu este tot, nici nu vă puteţi imagina ce izbucnire nervoasă am surprins pe holurile spitalului!
Om trai si om vedea, cum e vorba romanului. Pana cand investiile despre care autoritatile vorbesc se vor simti pe pielea pacientilor, speram doar la o curatenie demna de un mediu septic.