Cum a ajuns Mihaela Radulescu sa piarda 1,5 milioane de euro! Vedeta a pariat gresit in afaceri, dar s-a scos cu televiziunea
Magazinul cu imbracaminte pentru copii este o gaura neagra pentru Mihaela Radulescu.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35044/17103915/2/media-141623531246969900.jpg?width=900&height=662)
Mihaela Radulescu si-a inaugurat, in 2009, un magazin cu haine pentru copii, pe care l-a numit “Picioru’ gras”, imaginea acestuia fiind chiar fiul vedetei, Ayan. Primul magazin a fost deschis la Bucuresti, apoi un al doilea a fost inaugurat la Constanta, in prezent fiind alte cateva in mai multe orase din tara. In ciuda notorietatii Raduleascai, afacerea cu imbracaminte pentru copii ii aduce numai pierderi.
Citeste si: Greutate si inaltime copii in functie de varsta- catena.ro