Ieri, în intervalul orar 14:30 – 16:00, emisiunea “ Asta-i România !” a poziționat stația TV pe primul loc în topul televiziunilor din România, acumulând 2,8% Rating și 12,2% cotă de piață, pe targetul Comercial, 3.7% Rating și 11.7% cotă de piață, în rândul publicului din întreaga țară (Național), și 3.2% Rating și 11.2% cota de piață, în rândul publicului de la orașe (All Urban).
Citește și: Știrile Kanal D de duminică seară, prima opțiune a telespectatorilor din întreaga țară și de la orașe. Peste un milion de români, cu ochii pe grupajul informativ prezentat aseară de Silvia Ioniță
Citeste si: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
O medie de 640.000 de telespectatori au urmărit ieri, Kanal D în intervalul 14:30 – 16:00, minutul de aur fiind înregistrat la 15:59, când aproape 1 milion de fani (942.000)
urmăreau reportajele inedite marca “Asta-i România!”.
Citește și: Kanal D, lider de audiență cu reality show-ul “Casa iubirii”, pe targetul Comercial
Nu ratați emisiunea “Asta-i România!”, prezentată de Mihai Ghiță, în fiecare duminică de la ora 14:30, la Kanal D!