Stiri Actuale
O fata din Timisoara a inscenat ca primeste amenintari dupa ce a jucat "Balena Albastra" pentru a primi un telefon nou
Politistii din Timisoara s-au autosesizat dupa ce o fata de 13 ani s-a plans ca a intrat in jocul "Balena Albastra" si a primit amenintari pe telefon cand a vrut sa renunte, anchetatorii constatand ca totul a fost o inscenare pentru ca tanara sa obtina un alt telefon mobil nou.
Politistii de la Biroul de Combatere a Crimei Organizate Timisoara s-au autosesizat dupa ce au vazut un reportaj la un post de televiziune in care o fata in varsta de 13 ani, din Timisoara, povestea cum a intrat in jocul "Balena Albastra" si apoi, cand a vrut sa renunte, a inceput sa primeasca amenintari pe telefon.
Adolescenta si mama ei...