Life
VIDEO Un lunetist a ucis doi pompieri după ce a declanșat intenționat un incendiu
Un lunetist ar fi pus la cale o ambuscadă, prin aprinderea intenționată a unui foc de vegetație, după care a ucis doi pompieri veniți să stingă incendiul.
Cazul șocant a avut loc în statul american Washington, într-o localitate mică și liniștită, informează CNN . Echipajele de pompieri au intervenit duminică, 29 iunie, în jurul orei locale 13:30, la locul unui incendiu, după care s-au auzit mai multe focuri de armă.
Nu este clar dacă persoana care a raportat incendiul...