Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
1 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
2 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
3 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
4 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
5 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
6 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
7 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
8 din 8 | Exatlon 15 noiembrie. Faimoşii, dezamăgiţi după ce au pierdut vila! Fetele dau vina pe băieţi: "Aşteptăm fapte"
Faimoşii au pierdut din nou jocul de vilă, cu 10-6, în ediţia Exatlon 15 noiembrie. Fetele au reuşit să aducă 5 puncte din 6, iar acest lucru a adus noi tensiuni în echipa roşie. Băieţii fiind acuzaţi tot timpul că ar trage echipa în jos
"Noi aşteptăm să se vadă acest lucru. Noi am avut o discuţie seara trecută, despre faptul că ei nu aduc puncte. E prima dată când ne felicită pentru puncte", a spus Cristina.