1 din 2 | Incendiu devastator la Versailles! Ce spune Maria Ghiorghiu în urmă cu o săptămână
2 din 2 | Incendiu devastator la Versailles! Ce spune Maria Ghiorghiu în urmă cu o săptămână
Incendiu devastator la Versailles în această seară. Iată ce anunța Maria Ghiorghiu acum în urmă cu doar o săptămână.
La doar o săptămână de la incendiul devastator de la Notre-Dame din Paris, un alt oraș se confruntă cu un incendiu puternic. Este vorba despre Versailles, iar pompierii se chinuie de ore bune cu flăcările nimicitoare.
O clădire a luat foc în oraşul Versailles, iar situaţia este una foarte gravă, pompierii fiind la fața locului pentru a stinge focul.
Incendiul a izbucnit în garajul unui imobil, iar salvatorii au sosit de urgență.
Citeste si: Cu ce bărbat celebru și-a pierdut virginitatea Thalida de la „Puterea dragostei”! Și-a tatuat și data
Citeste si: Andreea Mantea, reproșuri dure: „Voi nu sunteți sănătoși la cap, zici că sunteți din altă lume”
26 de autospeciale s-au deplasat la fața locului pentru a lichida focul, după ce sute de pompieri s-au luptat săptămâna trecută cu flăcările.
Incendiul din această seară are loc la câteva sute de metri de Palatul Versailles, cunoscut în întreaga lume.
După incendiul de la Notre-Dame, Maria Ghiorghiu anunță o nouă tragedie: „Urmează...”
După tragedia care a lovit Parisul aseară, când Notre-Dame a fost cuprins de flăcări, Maria Ghiorghiu anunță o nouă tragedie.
Maria Ghiorghiu a scris pe blogul ei că următoarea țintă a unei tragedii ar putea fi celebrul palat Versailles.
Celebra clarvăzătoare crede că palatul Versailles ar putea fi următoarea țintă. Iată ce a scris Maria Ghiorghiu.
„În urmă cu doar 3 minute, în timp ce scriam aici pe Blog, aud glas care spune numele unui oraș din Franța, și anume: "VERSAILLES!" Apoi, ceea ce am auzit am văzut și scris cu litere aurii, în aer, chiar deasupra orașului Versailles. Așa era scris: "Versailles!"
După care, cuvântul scris deasupra orașului Versailles a dispărut.
Dragii mei, eu nu știu ce se va întâmplă în Versailles,d ar știu că vom auzi și de Versailles așa cum am auzit și de CATEDRALA NOTRE-DAME de PARIS, din păcate”, a scris Maria Ghiorghiu.