Mesajul lui Ionut “Jaguarul” de la Exatlon pentru Diana Belbita! Ce i-a transmis “Printesei Razboinice”
Ionut Sugacevschi “Jaguarul” de la Exatlon tine legatura cu multi dintre fostii concurenti.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35044/18345281/4/ionut-exatklon.jpg?width=900&height=507)
Ionut “Jaguarul” se antreneaza acum pentru a intra din nou in competitii sportive. Ionut a intrat din nou in sala de antrenamente si vrea sa lupte in gala de kickboxing din 8 octombrie de la Brasov.
Citeste si: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul- catena.ro
Pana atunci, Ionut o sustine pe fosta concurenta de la Exatlon, Diana Belbita. El a facut un filmulet chiar din sala de antrenamente. “Diana, pe 20 august, voi fi alaturi de tine la Sala Polivalenta! Multa bafta RXF”, i-a transmis Ionut. Mesajul lui a fost apreciat de Diana, care i-a raspuns imediat lui Ionut “Jaguarul: “Te astept cu drag”
Diana Belbita, fosta concurenta de la Exatlon, intra din nou in “cusca” in gala RXF din 20 august din Bucuresti. Cea supranumita “Printesa Razboinica” nu a mai participat din toamna anului trecut la nici o competitie.