Stiri Actuale
Armata Română a ieșit pe străzi. Imagini din centrul Bucureștiului
Armata Română a ieșit în patrulare pe străzile din București, în contextul stării de urgență. Imaginile sunt surprinse în Piața Unirii din Capitală.
„Suntem mereu acolo unde este nevoie de noi! Militarii Batalionului 265 Poliție Militară "Tudor Vladimirescu" au plecat în misiune.
Sursa: digi24.ro
Toate măsurile sunt luate în vederea limitării răspândirii virusului. Începând cu ora 12.00 au intrat în vigoare restricțiile de...