Stiri Actuale
VIDEO | Un tanar a cazut de la etaj dupa ce a consumat droguri
Fericit ca intra in vacanta, un student a petrecut pana a cazut de la balconul caminului din Iasi, unde era cazat. Consumase droguri, spun medicii, iar cand a inceput sa se simta rau, a vrut sa deschida fereastra. Gestul l-a trimis pe patul de spital, unde se lupta acum sa traiasca.
Tanarul are 19 ani si era in vizita la un coleg, pe alt palier. Ramas singur pentru cateva minute, a deschis geamul balconului ca sa ia aer. Din cauza starii de rau pricinuite de substantele halucinogene, baiatul s-a dezechilibrat.
Martorii spun ca dupa ce a alunecat studentul s-a prins cu mainile de pervaz, dar nu a mai...