Stiri Actuale
Vești proaste pentru locuitorii Sectorului 2. Aproximativ 60.000 de locuitori vor plăti mai mult pentru ridicare, transport, depozitare deşeuri municipale
Primăria Sectorului 2 anunţă, într-un comunicat oficial, că aproximativ 60.000 de locuitori ai Sectorului vor plăti mai mult pentru ridicare, transport, depozitare deşeuri municipale.
Potrivit comunicatului, ”în evidenţele Primăriei Sectorului 2 , aproximativ 60.000 de cetăţeni nu au un contract valabil încheiat cu operatorul de salubrizare”.
Motivul: până în prezent, nu au încheiat contract cu operatorul de salubrizare
”Problematic este că vor plăti mai mult pentru...